2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gråsten. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Rinkenæs er der to nye boliger til salg, som tilføjer interessante muligheder på markedet.
Første bolig er ejerlejligheden på Sejrsvej 139. Denne lejlighed er på 115 kvadratmeter og rummer 3 værelser.
Den anden ejendom er villaen på Dalsmark 15, som tilbyder betydelig mere plads med 240 kvadratmeter fordelt på 7 værelser.
Villaen kommer med en rummelig grund på 1285 kvadratmeter.
Ejerlejligheden er udbudt til 1.995.000 kr., mens villaen har en pris på 1.295.000 kr., hvilket gør den mere prisvenlig på trods af det større areal.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.