2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gråsten. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Gråsten finder vi ejerlejligheden på Bellevue 4, 10.
Denne charmerende lejlighed tilbyder 91 kvadratmeter fordelt over 3 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 567 kvadratmeter og præsenterer en attraktiv pris på 3.495.000 DKK.
Villaen på Stjerneparken 48 i Gråsten byder på en rummelig boligmulighed med 178 kvadratmeter fordelt over 5 værelser.
Bygget på en generøs grundstørrelse på 994 kvadratmeter, har villaen en udbudspris på 2.295.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.