2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gråsten. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Gråsten er fritidshuset på Marina Fiskenæs 16. Denne ejendom tilbyder 98 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med en udbudspris på 1.395.000 DKK præsenterer denne bolig en charmerende mulighed for en fritidsbolig.
Ligeledes i Gråsten findes villaen på Gl Færgevej 39 i Alnor. Denne villa byder på 155 kvadratmeter bolig fordelt på 5 rum. Beliggende på en grundstørrelse af 518 kvadratmeter, er villaen sat til salg for 1.095.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.